День сміху
- люба пискунова
- 1 апр. 2020 г.
- 1 мин. чтения
Обновлено: 26 нояб. 2020 г.

В одних країнах 1 квітня називають Днем сміху, в інших — Днем дурня.
У цей день кожен хоче пожартувати над кимсь, тож ніхто не застрахований від розіграшів і навіть найсерйозніші люди мимоволі посміхаються.
Звідки точно взялася традиція розіграшів на 1 квітня, невідомо. Але перша історична згадка про день дурня зафіксована в 1686 році.
Тоді в Британії почали з'являтися жартівливі і дурні публікації в газетах. Однією з них було запрошення помити білих левів у Тауері.
На слов'янських територіях одним з перших підтримав традицію знущатися над довірливими людьми Петро I. За легендою він скликав людей на "небачену виставу", а коли ті прийшли, то побачили плакат з написом "1 квітня - нікому не вір". Саме ці слова є слоганом свята.
В історії зафіксовані досить масштабні першоквітневі жарти. Так, в 1957 році радіостанція BBC News повідомила про урожай спагетті, зібраний з дерев.
Традиція жартувати і розігрувати на День дурня практикується і зараз у багатьох країнах світу, в тому числі і в Україні. Діти в школах розігрують однокласників, а в офісах часто влаштовують великі і продумані жарти.
В цей день потрібно жартувати, І людей усіх вітати! Адже сенс у цьому є, Хто жартує – той живе! І тому я всіх вітаю, Посміхатись заставляю. Зичу Вам я грошей міх, В цей день жартів і потіх.
Недавние посты
Смотреть всеХристос Воскрес! Вітаю зі святом Великодня і від душі бажаю зберігати в своєму серці вогник любові, надії і віри, який завжди буде вести...
Про дитяче суперництво Хоча багато дітей щасливі бути кращими друзями своїх братів і сестер, сварки між ними – досить поширене явище. До...
Щирі вибачення допомагають дітям залагоджувати конфлікти й відновлювати взаємини Коли діти посварилися, багато батьків наполягають, щоб...
Comments